wysyłka

DLACZEGO MOJE ZAMÓWIENIE ZOSTAŁO ANULOWANE? >KLIK<

Regulamin

Sklep stacjonarny oraz strona podglądowa "Vapers Lokalnie"  prowadzony jest przez firmę:

 

 

ABACUS MARCIN OLSZEWSKI

UL. ŁOPUSKIEGO 9/1

78-100 KOŁOBRZEG

TEL. 508813492

NIP 6711832554 

 

1. Definicje:

§ 1

W niniejszym regulaminie sklepu stacjonarnego oraz strony podglądowej, zwanym dalej Regulaminem, należy rozumieć pod poniższymi pojęciami:

a). Sprzedawca – ABACUS MARCIN OLSZEWSKI, ŁOPUSKIEGO 9/1 78-100 KOŁOBRZEG NIP 6711832554

b). Sklep – sklep stacjonarny oraz strona podglądowa vaperslokalnie.pl.

c). Klient – każda osoba, która zawarła ze Sprzedawcą umowę o założenie Konta w Sklepie lub bez zakładania Konta w Sklepie złożyła zamówienie; pojęcie to oznacza również osobę, która nie posiada Konta i jest w trakcie składania zamówienia.

d). Konto – konto Klienta założone przez niego w Sklepie zgodnie z zasadami określonymi w Regulaminie.

e). Konsument – osoba, która definiuje art. 221 Kodeksu Cywilnego, czyli osoba fizyczna dokonująca z przedsiębiorcą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową.

f). Polityka – polityka prywatności, dostępna pod adresem: https://frankijuice.com/pl/content/7-polityka-prywatnosci

 • 1. Postanowienia ogólne. 
 1. Sklepy stacjonarne prowadzą sprzedaż detaliczną. Możliwość składania zamówień i dokonywania zakupów dostępna jest tylko i wyłącznie podczas wizyty z jednym z naszych sklepów stacjonarnych. 

 

 1. Wszystkie towary oferowane w sklepach są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych oraz prawnych. Wszystkie towary zostały wprowadzone do obrotu zgodnie z prawem obowiązującym w Polsce i na terenie Unii Europejskiej.

 

 1. Wszystkie ceny podane na stronie vaperslokalnie.pl są cenami brutto i podane są w złotych polskich. Faktury VAT wystawiane są na życzenie Klienta.

 

 

 

 • 2. Zakupy i realizacja zamówień. 

 

 1. Zakupy oraz zamówienia są realizowane tylko stacjonarnie w naszych punktach sprzedażowych.

  

 

 • 3. Gwarancja i reklamacje.

 

1. Informujemy, że na sprzęt elektroniczny przysługuje 6-miesięczny okres gwarancji.

Gwarancja obejmuje uszkodzenia fabryczne takie jak: wadliwa elektronika, wady konstrukcyjne, wadliwa bateria.

Dodatkowo gwarantujemy wymianę wadliwych grzałek do 24 godzin od momentu ich zakupienia (dotyczy także tych z zestawu) oraz kartridżów pustych do tygodnia od zakupu.

Gwarancja nie obejmuje: uszkodzeń mechanicznych (uszkodzeń spowodowanych upadkiem, wyciekiem płynu, zalania, używania sprzętu niezgodnie z zaleceniami producenta np. ładowania sprzętu przez porty USB w przypadku urządzeń z wymiennymi ogniwami).

Gwarancja przysługuje tylko na sprzęt zakupiony w naszym sklepie, po okazaniu paragonu oraz pudełka! Czas rozpatrzenia gwarancji to 14 dni roboczych!

Zgodnie z panującymi w Polsce przepisami sanitarnymi nie mamy obowiązku przyjmować zwrotów sprzętu EIN! Prosimy o przemyślane zakupy :) 

 

 • 4. Zwroty towaru.

 

1. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje, jeżeli przedmiotem umowy są rzeczy dostarczone w zapieczętowanym opakowaniu, których po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

2. W przypadku zakupów w sklepach stacjonarnych wedle panującego prawa klientowi NIE PRZYSŁUGUJE 14 dniowy okres zwrotu towaru. W tym wypadku przyjęcie zwrotu jest jedynie dobrowolną wolą sprzedającego. 

 

 

 • 6. Postanowienia końcowe Ochrona danych osobowych. 

 

 1. Dane osobowe umieszczone w bazie danych sklepu są przetwarzane wyłącznie dla jego potrzeb, nie są i nie będą też udostępniane innym podmiotom. Dane te są gromadzone z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883). Klient ma prawo wglądu do swoich danych, do ich korekty oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania.

 

 1. Struktura witryny sklepu została zaprojektowana w taki sposób, aby można ją było odwiedzać bez konieczności identyfikacji lub ujawniania danych osobowych. Podczas odwiedzania witryn nie są też gromadzone żadne dane służące do identyfikacji samego odwiedzającego lub jego komputera.

 

 1. “Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Sprzedawcę na mój, podany w sklepie, adres e-mail wiadomości marketingowych dotyczących sklepu. Dane przetwarzane będą zgodnie z Polityką prywatności sklepu, w szczególności osoba, której dane dotyczą, ma prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.”

Nie wymienione w Regulaminie możliwości rozstrzygania sporów regulują odpowiednie kodeksy prawne.

 

W razie potrzeby kontaktu zapraszamy:

Preferujemy kontakt email:

 

vapers.kolobrzeg@gmail.com 

Kontakt telefoniczny:

+48 508813492

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl